brydz pazdz 2 2014Trójka naszych szkolnych brydżystów rozegrała kolejną edycję Petit Prix U-15 tym razem w Tarnowie w pięknym Pałacu Młodzieży. Oskar Trybus, Bartek Warzecha oraz Mateusz Myśliwiec stoczyli pojedynki z 58 renomowanymi zawodnikami z Tarnowa, Krakowa, Oświęcimia i Skawiny. Mateusz i Bartek uplasowali się na dalszych pozycjach, natomiast Oskar grając w parze z zawodnikiem tarnowskim zajął I miejsce. Tym samym zakwalifikował się do ścisłego finału, który rozegrany zostanie 6 grudnia w Skawinie. Po tym turnieju Oskar uplasował się w kwalifikacji generalnej na 6 miejscu. Natomiast Mateusz Myśliwiec jest na miejscu 18 na ogólną liczbę 88 zawodników. Niestety pozostali nasi brydżyści : Bartek Warzecha, Wiktor Przesławski oraz Kacper Korzeń nie podlegają klasyfikacji ze względu na brak udziału w krakowskiej edycji Petit Prix.