brydz styczen 201419 stycznia 2014 roku rozegrany został X Noworoczny Turniej Brydża Sportowego i zarazem IV turniej pamięci Bronisława Żura w internacie Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Grybowie. W rozgrywkach wzięło udział 61 zawodników w kategorii OPEN i kategorii Młodzież Szkolna. Przyjechali brydżyści z Gorlic, Nowego Sącza, Grybowa, Biecza. Wśród nich nie zabrakło wytrawnych graczy III i IV Ligowych.

W kategorii OPEN pierwsze miejsce zajęła para W. Stój –J. Grygowicz z Biecza.
Dawid Karpik i Marcin Krężołek uplasowali się w tej kategorii na 7 miejscu z bardzo dobrym wynikiem 54% pkt tuż za III ligową parą z Gorlic S. Cech – R. Narewski. Stali się więc drugą najlepszą parą spośród brydżystów gorlickich.
Natomiast w kategorii młodzieży szkolnej zajęli zdecydowanie I miejsce. Otrzymali pamiątkowe puchary, a z rąk p. Żur nagrody pieniężne.
A więc dobra passa naszych brydżystów trwa!