17 września 2018 r. to rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Jest to dzień, kiedy pamiętamy o wszystkich Zesłańcach, czyli Dzień Sybiraka. Wydarzenia te upamiętniliśmy uczestnicząc w miejskich uroczystościach. O godzinie 9.20 spotkaliśmy się przy Obelisku im. Zesłańców Sybiru. Wysłuchaliśmy wystąpienia Prezesa Gorlickiego Koła Związku Sybiraków , Pana Zbigniewa Lewczykowskiego. Następnie uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Św. W naszej Bazylice. Na koniec nastąpił przemarsz na Cmentarz pod Krzyż Katyński i tu przemawiali Sybiracy. Uczniowie naszej szkoły brali udział we wszystkich częściach uroczystości. Reprezentowali naszą szkołę w pocztach. Poczet Szkoły: B. Mrozek, W. Liana, E. Waląg, Sz. Makowski, I. Brzyska, D. Kołodziejczyk. Poczet AK: K. Rak, J. Bednarz, M. Woźniak, I. Oduncu, M. Hojdak, W. Deć, E. Augustyn, Z. Cisowska, J. Chmura, D. Majczak. Opiekunami byli p. Maciej Śliwa i p. Bożena Skałba.

Tuesday the 4th. . Joomla 3.0 Template.