Drukuj

zaw strzel 2015 pow25 maja 2015r. odbyły się zawody strzeleckie Szkolnych Kół LOK o Puchar Burmistrza Miasta Gorlice. Zawody odbyły się w strzelnicy sportowej Zarządu Powiatowego LOK w Gorlicach przy ul. Brzozowej 1. Regulamin zawodów przewidywał następujące kryteria:

- Miciek Julia

Do konkurencji strzeleckich zgłosiło się łącznie 6 drużyn. W kategorii drużynowej szkoł podstawowych/gimnazjalinych - szkolna drużyna nr 1 z "szóstki" wywalczyła w tych zawodach drugie miejsce ustępując przeciwnikom z Zespołu Szkół z Szymbarku.

1 miejsce - Zespół Szkół  w Szymbarku (drużyna nr 1) - 431 pkt
2 miejsce - Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach (drużyna nr 1) - 329 pkt
3 miejsce - Zespół Szkół w Lipinkach  - 312 pkt
4 miejsce - Zespół Szkół  w Szymbarku (drużyna nr 2)
5 miejsce - Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach (drużyna nr 2)

Indywidualnie w kategorii chłopców Jakub Zastępa zajął drugie miejsce uzyskując 82 pkt. Indywidualnie w kategorii dziewcząt Paulina Barnowska zajęła drugie miejsce uzyskując 77 pkt.

Puchary, medale, dyplomy wręczał prezes Zarządu Powiatowego LOK pan Wiesław Ćwiklik oraz prowadzacy strzelanie pan Janusz Grabarz oraz sędziowie tarczowi pan Łukasz Stelmach i pan Jan Ślusarz. W przeprowadzeniu zawodów pomagał też pan Robert Grzanka.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.